Громадський бюджет Черкас 2016 – впровадження, практика та напрямки фінансування (відео)

Новини Черкаси

В ефірі телеканалу ТРК “Expo-TV” в програмі “Експозиція” було розглянуто питання запровадження Громадського бюджету Черкас, механізм його реалізації в 2016 році, можливості громади Черкас впливати на прийняття рішень міською владою.

Слайд9

Участь в обговоренні взяли:

  • Роман Жовнір – голова координаційної ради з питань громадського бюджету м. Черкаси, заступник голови департаменту Бюджетної політики ЧМР;
  •  Вячеслав Левченко – представник цивільного корпусу “Азов”, заступник голови координаційної ради з питань громадського бюджету м. Черкаси.

 

Довідково:

У місті Черкаси в минулому році вперше в Україні було впроваджену світову модель бюджету участі, яка у нас отримала назву Громадський бюджет. В результаті трьох етапів цієї програми визнано переможцями 6 проектів, які сьогодні проходять стадію реалізації.
В 2016 році рішенням Черкаської міської ради від 13.05.2016 №2-556 були внесені зміни до програми Громадський бюджет міста Черкаси.  

Слайд11

Особливостями 2016 року буде можливість проголосувати за 4 проекти одночасно, підсумки будуть проводитися серед проектів з обсягом коштів до 300 тис.грн. в межах 25 відсотків загальної суми визначеної програмою на 2017 рік (1250 тис.грн.) та серед проектів з обсягом коштів від 300 до 1000 тис.грн. (включно) в межах 75 відсотків відповідно (3750 тис.грн.)

Слайд8

Запропонований проект має відповідати певним вимогам, аби його прийняли до розгляду. По-перше, його реалізація має знаходитися в межах компетенції виконавчих органів Черкаської міської ради. По-друге, проект має бути спрямований на вирішення окремої проблеми впродовж бюджетного року в місті Черкаси. Загальна сума кошторису на реалізацію вашого проекту не повинна перевищувати 1 млн. грн.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.