Громада Руської Поляни самоорганізувалася на ремонт доріг

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Сільська рада Руської Поляни Черкаського району згуртувала односельців, підприємців та власників великовагового транспорту, аби спільно відремонтувати дорогу навпроти автобусної зупинки «Швидкий».

– Дорога, що проходить через Руську Поляну та сполучає села Геронимівку з Дубіївкою, перебуває на балансі Служби автодоріг. Вона у дуже незадовільному стані. На неодноразові звернення сільської ради власник не поспішає її ремонтувати. Тому ми вирішили це зробити власними силами, – повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» сільський голова Олег Гриценко. Частину дороги вже відремонтували силами місцевих підприємців, керівництва сільськогосподарського товариства та небайдужих жителів села. Прізвища цих небайдужих людей, що допомогли з ремонтом, розміщені на тильній стороні дорожнього знаку біля зупинки «Вагова».

2Зроблено 1 км ямкового ремонту від в’їзду в наше село у напрямках мікрорайонів «Дубина» та «Хутір». Наступним етапом було прокладання 80 м.п. (480 м.кв.) асфальтного покриття в напрямку магазину «Швидкий». Згодом за підтримки директора СТОВ «Зоря» Івана Йосиповича Дарієнка було розпочато суцільне покриття асфальтом дороги довжиною 100 п.м. (600м.кв.). Однак для завершення ремонту найпроблемнішої ділянки цієї дороги – 50 п.м. навпроти автобусної зупинки «Швидкий» до перехрестя – потрібні ще кошти, – пише керівник села, звертаючись до громади з проханням підтримати акцію «Відремонтуймо дорогу гуртом!».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.