Гройсман доручив відсторонити Віктора Полозова від посади

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб неодноразово ставив руба питання щодо виконуючого обов’язки керівника державного стратегічного підприємства “Укрхімтрансаміак” Віктора Полозова. Управляюча компанія його підприємств знаходиться у Москві. Податки з його бізнесу надходять до скарбниці РФ, з якої фінансується армія агресора. В мережі Інтернет достатньо доказів щодо діяльності Віктора Полозова на користь країни-агресора. Як відомо, це російський бізнесмен, позиціонуючи себе “успішним українським підприємцем”, був обраний депутатом Черкаської обласної ради за списком ВО “Черкащани”, а згодом змінив її на більш перспективну. Владислав голуб неодноразово наголошував, що залишати єдиний в країні аміакопровод, яким управляє “Укрхімтрансаміак”, в руках людини, залежної від Кремля, – це загроза національній безпеці.

Минулого тижня під час “години запитань до Уряду”, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив першому віце-прем’єру – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву підготувати пропозицію уряду про відсторонення від займаної посади виконуючого обов’язки директора державного підприємства “Укрхімтрансаміак” Віктора Полозова на час проведення службової перевірки.

vladymyr_hrojsman_cropped_2“Я думаю, що було б абсолютно справедливо провести службову перевірку за фактами, які виклали сьогодні народні депутати. Тому я доручаю першому віце-прем’єру – міністру економіки Степану Кубіву внести пропозицію уряду про відсторонення від займаної посади тієї людини, про яку ви сьогодні сказали (Віктора Полозова – “ЧК”.), на час проведення перевірки. А там за результатами конкурсу ми зможемо обрати якісний менеджемент”, – зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як раніше повідомляла “ЧК”, Міністерство економічного розвитку і торгівлі оголосило конкурс на посаду керівників державних підприємств “Укрхімтрансаміак”, аеропорт “Бориспіль”, “Електроважмаш”, Маріупольський морський порт і планує завершити конкурсний відбір нових керівників до кінця цього жовтня.

“Черкаський кур’єр” від 12 жовтня 2016

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.