Гройсман: А що там робить голова ОДА?

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат Владислав Голуб використовує будь-яку нагоду і трибуну для того, щоб привернути увагу  Президента і Кабміну до проблем Черкащини, пропонуючи шляхи їх вирішення.  На черговому  засіданні «Година запитань до Уряду» Владислав Голуб наголосив на доцільності присутності голів ОДА на  цьому спільному з Урядом заході, звернув увагу  на корупційну складову в роботі  обласної Державної архітектурно-будівельної інспекції, поставив руба питання ремонту Черкаського обласного драматичного театру, запропонував  розглянути можливість провести в Черкасах  «Євробачення-2017»

ОЧІЛЬНИКИ ОБЛАСНИХ АДМИНІСТРАЦІЙ МАЮТЬ БУТИ ПРИСУТНІ НА «ГОДИНІ ЗАПИТАНЬ ДО УРЯДУ»

photo_2016-05-20_14-35-46Про це народний депутат Владислав Голуб заявив під час години запитань до Уряду у ВР.

Він зазначив, що на  таке спільне засідання потрібно запрошувати до Верховної Ради голів обласних держадміністрацій, аби налагоджувати співпрацю з ними.

«Буде дуже доречно, якщо ми запрошуватимемо керівників обласних державних адміністрацій, бо дуже багато питань зможемо зняти під час такої співпраці, – наголосив Владислав Голуб.

За його словами, якби був присутній, наприклад, голова Черкаської ОДА, можна було б обговорити питання відбудови  Черкаського Академічного обласного музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

«ЄВРОБАЧЕННЯ-2017» У ЧЕРКАСАХ – СТОВІДСОДКОВА ГАРАНТІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТЕАТРУ

Владислав Голуб попросив виділити з Резервного фонду Державного бюджету України кошти на відбудову знищеного театру імені Т.Г. Шевченка.

«Минулого року в м. Черкаси сталася трагедія – пожежа в Академічному обласному музичному драмтеатрі. Прошу передбачити з Резервного фонду кошти  на реконструкцію театру», – сказав Голуб.

Він додав, що разом з його пропозицією постало питання щодо розгляду можливості проведення «Євробачення-2017» в місті Черкаси.

«Дуже суттєвою перемогою як України, так і міста Черкаси було б, якщо б ми розглянули можливість проведення «Євробачення» в місті Черкаси і за рахунок цього дійсно відновили б єдину, підкреслюю, єдину богемну Мекку в місті Черкаси – місцевий театр», – запропонував Владислав Володимирович.

І ЗНОВУ ПРО КОРУПЦІЙНІ СКЛАДОВІ В ДАБІ

Нагадаємо, минулого засідання Владислав Голуб звернув увагу на кадрову політику в Державній архітектурно-будівельної інспекції. Нардеп  зарадив  тому, що в керманичі черкаської обласної інспекції намагалися просунути  людину екс-губернатора Черкащини Тулуба.

– На жаль, я вимушений знову звертатися до віце-прем’єра з приводу діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області. Соціально відповідальний бізнес власним коштом, абсолютно не використовуючи кошти державного бюджету, переводить теплозабезпечення Центральної районної лікарні в місті Золотоноша на альтернативні джерела опалення. А Державна архітектурно-будівельна інспекція  приходить і вишукує незрозумілі порушення. У мене питання: ми займаємось енергоефективністю чи якимись корупційними схемами? – зазначив Владислав Голуб у своєму запитанні до віце-прем’єра  Геннадія Зубка.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ГРОЙСМАН:  «КУДИ ДИВИТЬСЯ ГОЛОВА ОДА?»

181935– Питання щодо роботи Державної архітектурно-будівельної інспекції було на минулому засіданні. А відбулись якісь зміни в кращий бік чи ні? Ту людину, про яку ви ( Голуб, – ред.) сказали, вона не призначена, її там немає і це справедливо. Ну, розберемося ще з цим проектом і з цим об’єктом. А, що там робить голова обласної державної адміністрації? Він куди дивиться? – зауважив   прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Глава Уряду Володимир Гройсман звернувся до  віце-прем’єра Геннадія Зубка: «Розберіться, будь ласка, і до
кінця дня проінформуйте народного депутата, якщо потрібно приймати кадрові рішення – приймайте.

Що стосується театру,  прем’єр-міністр наголосив, що «це проблема, яка потребує вирішення. Зараз треба тільки зрозуміти, де взяти джерела для того, щоб це зробити. В рамках  бюджетної децентралізації  всі міста і, в тому числі,  Черкаси, мають сьогодні достатньо непоганий фінансовий ресурс. І я думаю, що це  питання можливо було б вирішити, в тому числі,  і за рахунок спільного фінансування».

“Черкаський кур’єр” від 25 травня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.