Голуб залишається одним з найбільш відповідальних нардепів Черкаської області

Новини Черкаської області

Авторитетний інформаційно-аналітичний портал «Слово і Діло» склав рейтинг відповідальності мажоритарників Черкаської області. Експерти відстежили, як виконують свої обіцянки народні депутати.

Загалом в Черкаській області 7 депутатів-мажоритарників.

17 обіцянок  на рахунку позафракційного нардепа з Черкас Олега Петренка, 8 з них він виконав, а 3 провалив.

Цікаву обіцянку дав Петренко два з половиною роки тому у себе на сторінці в Facebook, запевнивши, що не здасть свій депутатський мандат за жодних обставин.

«Навіть якщо я буду найгіршим депутатом Верховної Ради, то це найменше горе буде для мого рідного міста, з огляду на те, що з ним зроблять на можливих довиборах», – написав Петренко.

Що стосується безпосередньо роботи  в окрузі, то мажоритарник, як і обіцяв, направив депутатські запити та звернення щодо забудови мікрорайону Соснівка, а також обіцяв сприяти будівництву нового басейну в місті.

На рахунку Владислава Голуба – нардепа у 197 окрузі – 21 обіцянка. З них  виконано -10, у процесі – 9  і  не виконано – 2.

Голуб також, як і Петренко, сприяв виділенню коштів на відновлення згорілого театру в Черкасах, обіцяв голосувати за зняття депутатської недоторканності та підтримав прийняття постанов Верховної Ради щодо арешту суддів Печерського районного суду міста Києва  –  Царевич, Вовка и Кицюка тощо.

Поки що Голубу не вдалося виконати дві передвиборчі обіцянки: домогтись проведення фінансової децентралізації та, щоб влада в областях належала не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, сформованим облрадами, обраними людьми, відзначає «Слово і Діло».

Середні позиції в рейтингу «Слова і Діла» посіли нардепи Сергій Рудик, який набрав 28% відповідальності та Антон Яценко й Геннадій Бобов, які мають по 21% відповідальності.

Останнє місце займає Володимир Зубик, який з 18 обіцянок виконав лише 2, а 10 провалив.

Таким чином, за версією портала «Слово і Діло», Голуб та Петренко стали найвідповідальнішими  мажоритарниками Черкаської області, а найменш відповідальним  виявився  Зубик.

Джерело: “Черкський кур’єр” від 28 лютого 2018

Розповісти друзям
  • 67
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.