Голуб вимагає звільнити губернатора Черкащини

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Про це народний обранець від Черкащини написав на своїй сторінці фейсбук. Далі пропонуємо текст заяви в оригіналі.

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА ПРО ВИМОГУ ЗВІЛЬНЕННЯ ТКАЧЕНКА!!!

Вчора вийшла стаття на сайті “Прочерк” (Sergiy Tomilenko Nazar Vivcharyk) з “сенсаційним” заголовком “АТОшники просять притягнути до відповідальності депутата Голуба”.

13669826_819213144881953_728080993705202350_n

“Красива” назва… Але… Не хотів давати публічного розголосу цієї “замовної” ситуації, якби за цією історією не стерчали “вуха” “горе-керівника” Черкаської області Юрій Ткаченко!, – пише Владислав Голуб.

А тепер по порядку.

Владислав голубЗавжди був переконаний про те, що Черкаська область має шалений потенціал для соціально-економічного розвитку, але за керівництва цього очільника області наша область спустилася на… останню ланку в соціально-економічному розвитку. І я не готовий був, і не готовий зараз терпіти тотальну бездіяльність та абсолютну нефаховість очільника області! І почав про це казати публічно, і непублічно, що не могло сподобатися цьому керівникові!!! Якби проблеми Черкаської області були обмежені виключно нефаховістю очільника області, то це питання можно було б легко виправити, але в якійсь момент губернатор згадав свого попередника на посаді, і також вирішив, що область – це його приватна власність. В ЗМІ з’являлося не однарозово публікації про те, як сім’я губернатора та директори підприємств з його бізнесу отримують сотні й сотні гектарів, натомість справжнім АТОшникам доводиться почекати поки Ткаченко і його бізнес-партнери зароблять гроші. І про це я публічно заявив з трибуни Верховної Ради України.

Далі більше. Я завжди казав, що корупція є найбільшим ворогом розвитку нашої країни. І мені абсолютно байдуже посади, зв’язки, політичні партії корупціонерів! Саме тому, коли на підставі відповідних моїх депутатських звернень стало зрозуміло про ті безчинства, які робляться на території мого округу, а саме в місті Золотоноша, де міська влада, під прикриттям губернатора, “промили” та “відмили” на так званій реконструкції очисних міста більше 60 млн. гривень, і коли це стало явне, я теж не мовчав, а публічно про це доносив. Після того, як Держсанепідслужба підтвердила неефективність роботи очисних, Віталій Коваль звинуватив державний орган виконавчої влади в упередженості, бо результати аналізів не задовольнили “хотєльки” губернатора, його замів, міського голову міста Золотоноша та директора Водоканалу! Я гарантую, що ця справа буде доведена до кінця і винні понесуть покарання!

Але у Ткаченка є друг, товариш та побратим по діянням в Черкаській області, людина, яка спонсорує російську армію, яка вбиває наших хлопців на Сході України, яка за весь час перебування в Україні, а це 16 років так і не вивчила мову держави, яку він так “любить”! Це людина, яка за допомогою бувшого керівництва українського стратегічного підприємства “УкрХімТрансАміак” (підприємства, яке було “дійною коровою” сімейства Януковича) а саме пана Бондика, друга сім’ї Януковича, стала у нього заступником, а після звільнення Бондика виконуючим обов’язків цього підприємства! Це пан (а точніше “господин”) Полозов! І про це я не мовчав, і публічно говорив! Бо, на відміну від нього, я люблю свою Країну! І після того, як діяльність цього пана стала відома керівництву держави і були дані відповідні доручення, щоби захистити інтереси держави, цей “путініст”, використовуючи губернатора Ткаченка почав “захищатися”. Саме після цього всього було опубліковано цей сумнозвісний лист, а по обласному радіо була замовлена відповідна реклама з брудом на мене на обласному радіо!

Так от, пан Ткаченко, у мене є беззастережні докази того, що цей лист підписаний під вашим тиском і в вашому кабінеті в присутності ваших замів Коваля та Сергей Овчаренко! Люди готові публічно про це сказати, і як бачити вже є перше спростування! Додається! Ви будете нести відповідальність за те, що до політики залучаєте військові формування! Я гарантую всім підписантам цього листа публічну підтримку і всілякий захист від діянь Ткаченка!

13879245_819213138215287_6989506086052172432_n
Публічно гарантую захист пану Тихонову Олександу Івановичу, і те ж саме підтвердив Олег Петренко, що ми не дозволимо Ткаченку и Ко чинити більше на нього будь-який тиск!

Пан Ткаченко, я не буду займати таку слабку позицію як ви, і робити щось чужими руками! Я заявляю публічно, що буду ставити перед Президентом України питання про вашу професійну непридатність, про вашу діяльність, яка призвела до зубожіння області, про розквіт корупції в області! Ви єдиний очільник ОДА, який ще з початку 2015 року має догану Президента України, і це невипадково!

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.