Голуб вимагає покарати по Закону черкаських корупціонерів

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Як раніше повідомляла “ЧК”, народний депутат України Владислав Голуб звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Генерального прокурора Юрія Луценка щодо захисту інтересів держави в питанні неналежної роботи очисних споруд золотоніського КП “Міський водоканал”.

Приводом для звернення стали офіційні висновки Держсанепідслужби України щодо результатів моніторингу річок Суха Згар і Золотоношка та неадекватна реакція обласної влади на звернення до неї щодо ліквідації екологічної катастрофи у Золотоноші і притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у розкраданні державного майна.

На  реконструкцію очисних за різними даними витрачено 60 млн.грн. коштів платників податків. Місцева влада неодноразово рапортувала про  успішну здачу в експлуатацію очисних споруд. Проте фахівці Держсанепідслужби продовжують виявляти (згідно класифікації СанПіНу №4630088) високу ступінь забрудненості стоків, що потрапляють у золотоніські річки. Стоки   з уже реконструйованих очисних споруд КП «Міський водоканал» продовжують  труїти  річки Суха Згар та Золотоношка і нищити довкілля.
Нещодавно щодо службових осіб Департаменту капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації по факту розтрати державних коштів під час проведення робіт по реконструкції очисних споруд у м. Золотоноша відкрито кримінальне провадження № 1201525000000292 за ч.4 статті 191 КК України – привласнення, розтрата державного майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовими особами.

14256677_839953532807914_27809303_n
Про це повідомив народний депутат України Владислав Голуб.

Владислав ГолубСправу порушено, пояснив Владислав Голуб, щодо посадовців Департаменту капітального будівництва ОДА, бо цей Департамент – фактичний замовник робіт по реконструкції очисних споруд у м. Золотоноша.
До того ж при досудовому розслідуванні цього кримінального провадження будуть перевірені відомості щодо причетності службових осіб м. Золотоноша до розтрати  державного майна.
Народний депутат  Владислав Голуб повідомив, що триматиме цю справу на особистому контролі.
– Якщо слідче управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області буде зволікати з розслідуванням цієї справи, як це зараз відбувається по справі за фактом закупівлі за завищеними цінами квартир для учасників АТО посадовими особами Черкаської ОДА, ми допоможемо розслідувати обидві ці справи силами Головного слідчого управління Національної поліції України, запевнив Владислав Голуб.
Парламентар звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням дати  відповідні доручення Державній аудиторській службі України  з метою проведення в межах її компетенції аудиту відповідних служб, причетних до ймовірного відмивання державних коштів в м. Золотоноша Черкаської області.
Водночас нардеп звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка з приводу забезпечення належного процесуального керівництва досудовим розслідуванням справ по  закупівлі квартир учасникам АТО та по факту розтрати державних коштів при реконструкції золотоніських очисних.  Голуб попросив Генпрокурора взяти ці справи на контроль Генеральної прокуратури України.
– Бо якось дуже повільно розслідуються кримінальні справи в Черкаській області, до яких в той чи інший спосіб причетне керівництво області, –  зауважив  народний депутат.
Владислав Голуб закликав громадських активістів: Вікторію Феофілову, Артура Чемериса, Максима Михлика, Романа Ганзевича, усі громадські організації та об’єднання області взяти на контроль обидві ці справи і не дати заховати їх в довгий слідчий ящик.

Розповісти друзям

1 коментар до “Голуб вимагає покарати по Закону черкаських корупціонерів

  1. 1

    0

    Повезло частині Черкас та області з таким нардепом !!!!! Побажання Владиславу, обратися на 194-му окрузі (Черкащина)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.