На розвиток трьох районів Черкащини спрямовано 5 мільйонів гривень державної субвенції

Новини Черкаської області

Місцеві бюджети Канівщини, Золотоніщини та Черкащини незабаром отримають 5 млн. грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Від 20 червня  Комітет з питань бюджету погодив розпорядження Кабінету Міністрів України № 423 за поданням народного депутата Владислава Голуба.

«Ще 19 квітня цьогоріч я подав на розгляд до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо необхідності виділення субвенції з Державного Бюджету України місцевим бюджетам адміністративно-територіальних одиниць, які входять в межі мого 197 виборчого округу»,- повідомив про цьогорічний транш субвенції народний депутат.

Отож місто Канів, Канівський район, місто Черкаси та Черкаський район, місто Золотоноша та Золотоніський район отримають державні кошти на реалізацію освітніх, медичних, спортивних проектів.

Зокрема за кошти, залучені Владиславом Голубом на округ, капітально ремонтуватимуть Канівську спеціалізовану школу №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, Черкаську ЗОШ №6, Пальмірську ЗОШ Золотоніського району. Проведуть капітальний ремонт каналізаційної системи у Мошнівській ЗОШ Черкаського району.

У навчальні заклади Канівського району придбають комплекти засобів навчання для формування освітнього середовища, а для Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи будуть закуплені комплекти меблів та мультимедійні комплекси.

Серед медичних проектів – Канівська Центральна районна лікарня отримає кошти на придбання медобладнання (ліжок для пологів) та заміну вікон. Золотоніська ЦРЛ – на капітальний ремонт пологового відділення.

Спортивні майданчики облаштують для шкіл у селах Бобриця, Грищенці, Литвинець, Кононча Канівського району.

Нагадаємо, у 2016 році за поданням нардепа Владислава Голуба на соціально-економічний розвиток Черкащини в межах 197 виборчого округу було залучено та реалізовано 17 млн. грн. державної субвенції, а в 2017 – 25 млн. грн.

Як зазначив Владислав Володимирович, освіта й медицина – два вектори, на які держава має спрямовувати особливу увагу, бо розвиваючи ці дві найголовніші галузі, ми позиціонуємо себе як державу, що дбає про своїх громадян.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 39
    Поширили:

1 коментар до “На розвиток трьох районів Черкащини спрямовано 5 мільйонів гривень державної субвенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.