Голуб просить Ткаченка і Вельбівця знайти гроші на Канівське училище №23

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб звернувся до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця з проханням допомогти у вирішенні проблеми щодо фінансування ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

Про це у власному Facebook повідомила помічник народного депутата України Олена Радченко. Як зазначається у тексті Звернення, з проханням допомогти у вирішенні даного питання до Голуба звернувся міський голова Канева Ігорь Ренькас та депутатський корпус Канівської міської ради.

Зі слів мера, бюджет міста прийнятий ще 24 грудня, а додаткове навантаження, необхідне на фінансування училища в сумі 20% від об’єму власних доходів, призведе до повного розбалансування бюджету, зупинки навчального процесу і, як наслідок, низки судових процесів від підприємств, що уклали угоди з навчальним закладом на підготовку необхідних їм кадрів.

голубу1голубу2

До того ж, із 155 га землі, що є в постійному користуванні ДНЗ «Канівське вище професійне училище», лише 5 га знаходиться в місті, тоді як решта розташовані в межах району. Теж саме з майном – 79,9%  майна закладу знаходиться в селах району і лише 20,1% в місті.

З огляду на все це, ретельно вивчивши проблему та розуміючи, яке навантаження отримає бюджет міста, народний депутат Владислав Голуб просить голову ОДА та облради винайти можливості для позитивного вирішення даного питання.

12583677_940480806033600_1598851750_n
Нагадаємо, Канівське вище професійне училище має діючі ліцензії на 35 професій в різних інтеграціях електротехнічного, інфраструктурного, мистецького, сільськогосподарського,  автотранспортного, радіотехнічного, машинобудівного напрямків, громадського харчування, сфери послуг.

“Черкаський кур’єр” від 27 січня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.