Голуб: нинішній склад ЦВК – політичний і юридичний банкрут

Нинішній склад Центральної виборчої комісії – політичний і юридичний банкрут. Таку думку в ефірі телеканалуNewsOne висловив народний депутат України від Черкащин Владислав Голуб, інформує«Kanos».
640x202
«Питання обрання нового складу ЦВК – є надзвичайно важливим. Адже той склад ЦВК, який наразі ще продовжує бути чинним, для мене – це банкрут політичний і відповідно юридичний, оскільки його діяльність, м’яко кажучи, не зовсім відповідає вимогам чинного законодавства. Тому я також підтримую позицію голови ВРУ в частині того, що ми маємо розглянути дане питання якнайшвидше», – зауважив Голуб.

На запитання ж ведучої стосовно ймовірності підтримки у залі доволі одіозних фігур, які значаться в числі претендентів до нового складу ЦВК  (ред.: зокрема по кандидатурі скандального Романа Греби), парламентар підкреслив, що «станом на зараз, якщо враховувати весь той масив інформації, що є в суспільстві, в ЗМІ, в експертному середовищі… станом на зараз я готовий з 99% впевненістю сказати, що, зокрема, по цій кандидатурі я не натисну зелену кнопку».
Повний ефір за участі народного депутата від Канівщини дивіться нижче.

Розповісти друзям

Comments are closed.