Голову Свидівоцької сільради Світлану Вовк та її спільника взято під варту з можливістю застави

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

30 липня Печерський районний суд столиці обрав запобіжний захід для голови Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області Світлани Вовк та голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ» Миколи Ладана – тримання під вартою протягом 60 діб з можливістю застави. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відповідно до ухвали суду, для голови сільради Світлани Вовк, «оцінивши в сукупності тяжкість покарання, …позитивні дані про її особу, а також стан її здоров’я, матеріальний стан, слідчий суддя вважає доцільним на підставі абз. 2 ч. 5ст. 182 КПК України визначити заставу в розмірі 435 000 грн».
Для голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ» Миколи Ладана одночасно визначено запобіжний захід у вигляді застави в сумі 4 582 455 грн. У разі внесення грошей суд зобов’язав підозрюваних носити відповідний електронний засіб контролю браслет.
Також на Миколу Ладана накладена заборона без дозволу слідчого, прокурора або суду покидати межі міста Черкаси. Голова сільської ради
подібної заборони уникла.

Нагадаємо, що голова сільради разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів
США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поряд з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову.
Посередником у хабарниці голови сільради, був голова правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ». Голову сільради та псевдоборця з корупцією підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України. Діяння, передбачені цією статтею, караються позбавленням волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обій мати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьохроків, з конфіскацією майна.

Черкаський кур’єр, 17 серпня 2016 

Розповісти друзям

1 коментар до “Голову Свидівоцької сільради Світлану Вовк та її спільника взято під варту з можливістю застави

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.