Головний еколог Черкас: “Загоряння виникло не на території міста чи області”

Новини Черкаси Новини Черкаської області
cBilxoK1vlgНачальник відділу екології Черкаської міськради Володимир Гусаченко у коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив, що загорання, що спричинило задимлення, очевидно, виникло не на території міста чи області.
– На даний час знаємо, що джерело не на території Черкаської області. Тобто тут відчувається і запах пластмаси. Ближче запах до Полтавської області. Вчора в районі межі з Полтавською областю ще більша була задимленість. Я сподіваюся рятувальники з’ясують причину. Бо, звісно, це шкодить людям, особливо з проблемами дихальних шляхів, – сказав Володимир Гусаченко.
Рятувальники повідомили, що активно моніторять ситуацію, та поки виявити осередки запалення не вдалося. – Наші мобільні групи рятувальників роз’їхалися – шукаємо причину. Станом на ніч ніяких пожеж не було, які могли б спричинити таку екологічну обстановку. Звертаємо увагу на сміттєзвалища та торфовища.
Також голова ОДА дав завдання попрацювати з головами сільрад, можливо, на території їх сіл виникли якісь осередки запалення, – повідомив у коментарі кореспонденту УНН-Центр речник начальника ГУ ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко. Нагадаємо, над Черкасами ще з учорашнього вечора стоїть їдкий дим. Жителі обласного центру скаржаться на утруднене дихання.

 © v4asno.com

Розповісти друзям

1 коментар до “Головний еколог Черкас: “Загоряння виникло не на території міста чи області”

  1. 0

    0

    Та ладно?? Поїдьте подивіться на наше загальне сміттєзвалище,отам і горить..Тянеться дим звідти. Знайомі їхали на Київ,то казали,що там горить капєц..Смог стояв сильний,зараз вже трохи розвіялось..)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.