Голова спілки ветеранів АТО обіцяє “пояснити” перевізникам норми законодавства

Новини Черкаси

В Черкаській міській раді добігла завершення нарада щодо ультиматуму перевізників по припиненню пільгових перевезень в Черкасах в разі не ухвалення рішення про тариф в 5 гривень.

фото : zmi.ck.ua

Як ми вже повідомляли Черкаські перевізники пообіцяли припинити у Черкасах  пільгові перевезення з 14 липня. Головна причина – відмова влади компенсувати вартість перевезень та непогодження підвищення тарифів.

Зокрема слово взяв голова Черкаського союзу учасників АТО Олексій Колісник:

“В разі якщо хоч 1 пільговик незалежно від статусу у суботу 14 липня буде позбавлений законного права на пільгові перевезення, ми піднімемо не лише 5 тисяч атовців Черкас, а і всю область”. – наголосив Олексій Колісник.

Головуючий на засіданні секретар міської ради Ярослав Нищик наголосив на тому, що здоровий глузд перевізників має перемогти та вивив сподівання, що завтра обурливі оголошення будуть зняті з маршруток.

“Люди в міській раді змінюються, а міська рада це юридичний орган. Якщо у вас є претензія до міської ради, ви можете вирішувати це в судовому порядку. Тоді можете теоретично вигравати суди. Наразі я не хотів би, щоб склалося так, що з 14 числа ви висаджували пільговиків. Щоб блокувалися ваші автобуси до приїзду поліції через побиття. Бо це я бачу за настроєм зараз. Я думаю, ви знімете свої недолугі вимоги і повернетеся до діалогу, а не шантажу. За певні подарунки не вдалося домовитися з міською радою, то вирішили шантажувати”, – сказав Нищик.

Зокрема посадовець запросив перевізників до діалогу у свій кабінет. Зустріч призначено на 12 липня.

Варто зазначити, що самі перевізники виступати на засіданні не стали.

Нагадаємо, що в Черкасах пільгами на маршрутних автобусах користуються:

 • учасники бойових дій; 
 •  інваліди війни та особи, які до них прирівняні; супровідник інваліда війни І групи (не більше одного);
 • батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;
 • особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують особу з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи);
 • громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1, 2 категорії;
 • неповнолітні діти, яким встановлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
 • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних, навчальних закладах або інтернатних закладах;
 • діти з багатодітних сімей.

 

Розповісти друзям
 • 11
  Поширили:

1 коментар до “Голова спілки ветеранів АТО обіцяє “пояснити” перевізникам норми законодавства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.