Голосування на сесіях міської ради стане електронним

Новини Черкаси

У приміщенні колишньої Придніпровської райради, за адресою бульвар Шевченка, 307 вже  завершують встановлення електронної системи для персонального голосування депутатів Черкаської міської ради.

Як зазначив секретар міської ради Олександр Радуцький влада міста  довго рухалася в цьому напрямку і, нарешті, цей проект буде реалізовано.

 Тепер депутатського робота стане набагато простішою та комфортнішою, адже всю потрібну інформацію (порядок денний, проект рішення і т.п.) народний обранець зможе знайти на персональному планшеті, до якого буде під’єднано мікрофон. Це дасть змогу чітко та зрозуміло висловлювати свою позицію із міcця, навіть не виходячи на трибуну. Також результати голосування із кожного питання будуть направлятися на сервер відділу ради. За потреби завжди можна буде швидко передивитися хто, як та коли голосував. І головне: кожне депутатське місце – це персональний код для голосування. Ніхто не може прголосувати за депутата у разі його відсутності на місці. – зазначив Олександр Радуцький

Отже, найближчим часом ми разом із представниками депутатського корпусу зустрінемося та проведемо навчання. Але найближча сесія, 4 квітня, ще відбудеться у звичному режимі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.