ГО “Форум розвитку Черкащини” разом з народним депутатом збирають кошти постраждалим від буревію

Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб та громадська організація “Форум розвитку Черкащини” розпочали збір коштів, які спрямують на допомогу жителям районів, які найбільше постраждали в наслідок буревію 1 липня 2017 р.

Нагадаємо, що на початку місяця, Черкаською областю пройшовся потужний циклон з шквальним вітром, градом та грозою. Навіть сьогодні продовжуються роботи з ліквідації наслідків рятувальниками, енергетиками, дорожниками та небайдужими громадянами.

До теми: Голова служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін раніше підтвердив «надзвичайний стан» у Черкаській області.

“Зокрема, особливої допомоги потребують мешканці Черкаського, Канівського та Золотоніського районів. Ситуація продовжує залишатися доволі тяжкою. Аби відновити пошкоджене майно, державних коштів не вистачить. Тому ми ініціюємо збір коштів, аби частково оплатити роботи по наведенню ладу на постраждалих від негоди територіях.”, – пишуть на сторінці фейсбук ГО “Форум розвитку Черкащини“.

На сьогоднішній день, суботній буревій (1 липня) завдав значних збитків –  за попередніми даними їх сума становить 400 мільйонів гривень. Також постраждали посіви на площах 25 тис.га.


Рахунок для збору добровільних пожертвувань:

р/р 26007051523604 в ЧФ ПАТ КБ «Приватбанк»
МФО 354347
ЄДРПОУ 36701588
Громадська організація
«Форум розвитку Черкащини»

призначення платежу: 
“добровільне пожертвування на допомогу постраждалим від стихійного лиха”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.