Черкаські парки заросли кормовими травами для худоби

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Колишній директор КП “Дирекція парків”, а нині секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький під час сьогоднішньої прес-конференції поінформував журналістів, що його наступник Микола Бондаренко занедбав парки в  частині проведення робіт з викосу трави та розміщення споруд на зелених насадженнях.

780b1321cd28300de9d6d8f301091640

“У Долині Троянд ми раніше проводили фестивалі, а тепер можна робити там ферму. Конюшини по коліна! Це означає, що газон не утримується. Його мають косити вже чотири рази, але косили тільки раз, перед Днем міста. Те ж саме – по всім паркам міста”, – підсумував Олександр  Радуцький.

11831979_916912101715747_2008434200_o

В той же час перевірка Державної екологічної інспекції в Черкаській області виявила ряд порушень. Зокрема, мало місце використання територій природно-заповідного фонду не за цільовим призначенням (встановлення наметів, шашличних, майданчиків під кафе на газонах та зеланих насадженнях).

Цей кричущий факт, на переконання Олександра Радуцького та інспекції, підриває довіру черкащан  до КП і міської влади загалом.

01

02

“Екологічна інспекція звернулася з проханням переглянути, чи відповідає займаній посаді кваліфікаційний рівень керівника КП “Дирекція парків” та доцільність його перебування на посаді”, – додав Радуцький.

Так інспеція інформує, що за результатами проведених заходів встановлено порушення вимог ст.7-9 та ст.38 Закону України “Про природно-заповідний фонд” :

– відсутність проектної та картографічної документації;

– відстуність документів, що посвідчують право на користування земельними ділянками;

– відсутність дозволу та ліміту на спеціальне використання природних ресурсів;

– недотримання встановленого режиму;

– використання територій ПЗФ не за цільовим призначенням (встановлення наметів, шашличних, майданчиків під кафе на газонах).

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.