Гройсман звільнив в. о. директора “Укрхімтрансаміаку” Полозова

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Раніше глава Уряду доручив провести стосовно Полозова службову перевірку.

Виконувач обов’язків директора Українського державного підприємства (УДП) “Укрхімтрансаміак” Віктор Полозов звільнений із займаної посади. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у ході “Години запитань до Уряду” на засіданні Верховної ради.

До теми: Щойно звільнений Віктор Полозов погрожував Владиславу Голубу (відео)

«Відповідно до мого доручення, перший віце-прем’єр (Степан Кубів, – ред.) підготував наказ про звільнення в. о. директора від виконання цих обов’язків, повноваження були покладені на іншого заступника», – наголосив Гройсман.
Зазначимо, що до Кабміну і правоохоронних органів неодноразово зверталися народні депутати України: Сергій Мельничук, Олександра Кужель, Владислав Голуб, представники фракції «Самопоміч» з вимогою звільнити Полозова із займаної посади. Вони вказували на неприпустимість та загрозу національній безпеці допускати під час війни до керівництва стратегічним державним підприємством російського бізнесмена.
В депутатських запитах, зокрема народного депутата Сергія Мельничука, містилася інформація про те, що керівник «Укрхімтрансаміаку» Полозов є громадянином Росії та «має російський паспорт серії 7007 №983622. Використовуючи його, він часто відвідує Москву та інші міста РФ».
Управляюча компанія «Алвіго», власником якої є Віктор Полозов знаходиться у Москві. Підприємства Полозова у Росії виконують держзамовлення уряду РФ. На презентаціях «Алвіго» буває присутнім особисто президент РФ Путін. Цьому є беззаперечні докази у відкритих офіційних джерелах. І під контролем цієї, залежної від Кремля, людини знаходився єдиний в країні аміакопровід! На це постійно звертав увагу Уряду і СБУ народний депутат Владислав Голуб. Про це неодноразово повідомляла «ЧК».
Раніше екс-міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус однією з причин своєї відставки назвав тиск на нього з боку народного депутата І.Кононенка в зв’язку з лобіюванням кандидатур на керівні посади в держпідприємствах, серед яких був Укрхімтрансаміак.
Нагадаємо, минулого тижня під час «Години запитань до Уряду» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести службову перевірку і відсторонити на час перевірки від займаної посади виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Укрхімтрансаміак» Віктора Полозова.
За результатами цієї перевірки Віктора Полозова звільнили з посади. За інсайдерською інформацією Віктор Полозов в день звільнення появився у Верховній Раді, намагаючись вплинути через своїх лобістів на ситуацію, але був ганебно виставлений за двері ВР.
У «ЧК», як і у багатьох черкащан, виникли резонні запитання:
Як трапилося, що російський бізнесмен з громадянством РФ став депутатом Черкаської обласної ради? Хіба партійні керманичі та черкаські високопосадовці не знали ані про його бізнес у Росії, ані про громадянство? Не знали про те, що підприємства, які Полозов створив, за його словами, на Черкащині, навіть не відображено в його декларації? Чиї ж то підприємства? На кого працюють, кому і скільки сплачують податків?
Чому бізнес Полозова на Україні, на відміну від Росії, неофіційний? Як взагалі можна пропагувати подібних «успішних підприємців», за якими «плачуть» усі Кодекси разом?
Невже навіть під час війни продається за подачки від російських господ усе – і совість і Вітчизна?

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 26 жовтня 2016

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.