Фракція Аграрної партії України в Золотоніській районній раді може припинити своє існування?

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Завершилась чотиримісячна епопея щодо виборів нового голови Черкаської обласної організації Аграрної партії України. 9 серпня з перевагою в три голоси ним було обрано власника міжнародного холдингу «Алвіго» та виконуючого обов’язки директора державного підприємства “Укрхімтрансаміак” Віктора Полозова.

Читайте також: Скинемося дрібняками Полозову на існування

eUBlfVSS1SkЗолотоніська делегація віддала свої голоси за кандидатуру фермера з Тальнівського району Анатолія Ковальова. Розбіжності, які виникли між Золотоніською районною організацією АПУ і вищим партійним керівництвом в ході «проштовхування» останніми кандидатури Віктора Полозова на посаду голови обласної організації претендують на статус принципових. В зв’язку з цим ініціюється районне зібрання партійців Аграрної партії, депутатів районної ради та активістів з метою визначення подальших дій. Про дату і місце зборів буде повідомлено персонально.

Незважаючи на позапартійний статус переважної більшості активістів, вони мають право голосу в партійному житті, оскільки своїм особистим рейтингом на виборах і суспільною активністю сприяли росту авторитету партії.

Команда, що пішла у 2015 році на місцеві вибори під егідою Аграрної партії, була створена шляхом добровільного об’єднання позапартійних громадських активістів. Мета, яка всіх об’єднала – покращення добробуту жителів села. Ми приймали рішення йти на вибори лише з незаплямованою політичною силою, яка не нав’язуватиме свою волю і довірятиме нашому баченню шляхів вирішення місцевих питань. За наслідками виборів до районної ради кандидати від Аграрної партії України набрали найбільшу кількість голосів (32%), а головою районної ради було обрано першого номера у списку «аграрників» – В.Саранчу.»

Як стало відомо нашому виданню протиріччя між Золотоніською партійною організацією і власником олійного заводу і сільгосппідприємства в с. Антипівка, що на Золотоніщині В. Полозовим виникли ще під час місцевих виборів 2015 року, коли його політсила брудними засобами вела боротьбу з кандидатами-«аграрниками». Крім того пану Полозову закидають неправдиві декларації про доходи, тісні зв’язки у минулому з місцевими регіоналами, непатріотизм і байдужість до проблем села.

Не кращим чином повело себе й керівництво Аграрної партії України, яке грубо порушило умови співпраці із здебільшого позапартійними місцевими активістами АПУ, які своїм особистим авторитетом і суспільною активністю в громадах сприяли росту рейтингу партії. Єдина перевага В.Полозова в очах партійного керівництва – у великих щомісячних внесках на партійні потреби.

Депутати-«аграрники» Золотоніської районної ради на знак протесту готові прийняти рішення про ліквідацію фракції і розрив співпраці з Аграрною партією.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.