Фестиваль “Дивосвіт” в Сосновому бору триватиме до 17 вересня

Новини Черкаси

Один із наймаштабніших фестивалів літа триватиме до середини вересня. «Дивосвіт» відбувається вперше, але уже вразив містян маштабністю та новизною. Cотні черкащан уже взяли участь в цікавих майстер-класах та стали свідками народження диво-альтанки у парку Сосновий бір.

14034744_1058376630876155_4564177605966504322_nНині КП «Дирекція парків» прийняло рішення продовжити фестиваль. Причин було кілька: це і зацікавленість містян «Дивосвітом», і маштабність заходів, і складність завдання, поставленого перед майстрами. Часу, відведеного на виготовлення однієї із найкращих альтанок на Черкащині, скульпторам не вистачило. Тому, щоб якісно та творчо виконати роботу – митці створюватимуть композицію додатково ще три тижні.
За задумом, цикл заходів мав тривати до 27 серпня, проте дату змінено і урочисте відкриття альтанки відбудеться 17 вересня. До цього часу усі, хто досі не долучився до «Дивосвіту», зможуть побачити роботу найкращих майстрів Черкащини та відвідати розважальні заходи, які відбуваються щодня до першого вересня у парку «Сосновий бір».

За матеріалами спільноти КП “Дирекція парків” в мережі Фейсбук

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.