Фатальні наміри черкащанина на 120 метровій висоті змогли попередити рятувальники (відео, фото)

Новини Черкаси

29 вересня о 14:15 до оперативно – координаційного центру Управління ДСНС надійшло повідомлення про чоловіка, який заліз на трубу газової котельні, що розташована поруч із річковим портом і збирається вчинити самогубство.

3
Для реагування, до котельні терміново прибула оперативна група Управління ДСНС, а також фахівці психологічної служби.

За словами матері вчинок її 24-річного сина можна пояснити депресивним станом, у якому той перебував останні кілька днів.

206779
Спілкуючись із психологами Управління ДСНС, молодик повідомив, що не хоче далі жити, а рішення скоїти суїцид він прийняв на знак протесту, оскільки останніми днями у соціальних мережах відчував обмежену увагу до себе з боку більшості своїх друзів та знайомих.
На щастя, психологам Управління ДСНС спілкуючись із потерпілим вдалось встановити необхідний психологічний контакт і, згодом, провівши необхідну психологічну корекцію умовити молодика відмовитися від реалізації свого фатального рішення.
Врешті чоловік заспокоївся і погодився спуститися на землю. Після цього, для медичного огляду, працівники ДСНС передали хлопчину до рук лікарів «швидкої допомоги».
Наразі обставини даного інциденту з’ясовують правоохоронці.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.