Фальсифікований алкоголь розливали в трьох цехах

Новини Черкаської області

Оперативні  співробітники  управління ГУ ДФС у Черкаській області викрили групу осіб, які організували виготовлення та збут фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв. Внаслідок проведених оперативних дій було ліквідовано три незаконні виробництва – у Черкасах, Смілі та Кам’янці. 


У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), встановлена група осіб, які спільно за попередньою змовою організували діяльність трьох цехів з підпільного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Виробництво фальсифікату зловмисники здійснювали шляхом змішування спирту з водою. Після додавання хімічних інгредієнтів для покращення смакових якостей та барвників отриману водно-спиртову суміш реалізовували під виглядом горілки та коньяку.

Внаслідок проведених обшуків житлових та нежитлових приміщень цехів, транспортних засобів фігурантів, які використовувалися для незаконної діяльності, вилучено з незаконного обігу 1170 літрів спирту невідомого походження, понад 1,5 тисячі літрів фальсифікату, пластикову тару, обладнання та три автомобіля. Загальна вартість вилученого становить понад 1 мільйон гривень.
Тривають слідчі дії.

Інформація прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.