Єврооптимісти вимагають оприлюднити факти корупції

Новини Черкаси Новини Черкаської області

МФО «ЄвроОптимісти»,  до якого входять, зокрема, депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка»:   Сергій Лещенко,  Владислав Голуб,  Світлана Заліщук, Мустафа Найєм,  Олексій Мушак, Іванна Климпуш – Цинцадзе, Олександр Черненко,  виступили проти корупції, в підтримку Абромавичуса.

Депутати міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти» у Верховній Раді висловили підтримку міністрові економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу в боротьбі проти корупції. Про це йдеться в заяві, опублікованій на власній сторінці народного депутата Владислава Голуба у «Фейсбуці».

2(88)«Ми, депутати Верховної Ради України восьмого скликання від МФО «Єврооптимісти», висловлюємо підтримку міністру економічного розвитку та торгівлі Айварасу Абромавичусу в його викритті корупційних схем та втручання окремих народних депутатів у господарську діяльність державних підприємств», – зазначають депутати.

«Ми вважаємо корупцію найбільшою загрозою для Української держави на нинішньому етапі розвитку, що зсередини руйнує нашу економіку та суспільство, підриває довіру до України в світі та послаблює перед обличчям зовнішньої агресії», – наголошується в заяві.

«Європотимісти» також звертаються до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням викликати Абромавичуса до парламенту, аби він оприлюднив факти корупції в сфері відання міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 10.02.2016

 [stextbox id=”info”]Владислав Голуб – народний депутат України від Черкащини, 197-ий виборчий округ.[/stextbox]

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.