Єврооптимісти вимагають притягнути нардепів-кнопкодавів від Черкащини до відповідальності

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Єврооптимісти звернулися до керівництва Верховної Ради України з вимогою притягнути до відповідальності кнопкодавів від Черкащини та Миколаївщини: нардепа Антона Яценка з фракції «Відродження» та Дмитра Кременя з фракції «Народний Фронт». Про це йдеться у Заяві МФО «ЄвроОптимісти» щодо засудження фактів кнопкодавства у Верховній Раді України, яку оприлюднив на своїй сторінці у «Фейсбуці» народний депутат від Черкащини Владислав Голуб.

«17 листопада ц.р. під час голосування за проект закону про запобігання та протидію домашньому насильству (№5294) було зафіксовано порушення конституційної вимоги особистого голосування. Зокрема, народний депутат із групи «Відродження» Антон Яценко проголосував за п’ятьох. Також під час голосування за внесення зміни до календарного плану проведення п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання кнопкодавив Тарас Кремінь із фракції «Народний Фронт». Ми не можемо толерувати цю ганебну практику. Випадки кнопкодавства повинні отримувати належну реакцію – притягнення порушників до відповідальності, – йдеться у заяві.
Тому єврооптимісти звернулися до керівництва Верховної Ради України із вимогою вжити відповідних заходів.
Автори заяви наголошують, «депутати повинні нести відповідальність за свої рішення та особисто голосувати на засіданнях, як того вимагає Конституція та Регламент.
МФО «ЄвроОптимісти» буде системно слідкувати та реагувати на подібні грубі порушення депутатами закону та етики».
Народний депутат Владислав Голуб нагадав спікеру парламенту, що «при обранні на посаду Андрій Парубій обіцяв жорстко дотримуватися Регламенту в своїй діяльності і вимагати теж саме від всіх інших колег».
На думку Владислава Голуба, «прийняття законопроекту №1895 про покарання кнопкодавів – гарний приклад показати, що слова спікера не розходяться з ділом».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.