Енергетики Черкащини страйкуватимуть через багатомільйонні борги

Новини Черкаської області

Загальний безстроковий страйк оголосять з 23 травня працівники ПАТ “Черкасиобленерго”. В той же день працівники проведуть одноденний попереджувальний страйк. Подальші страйкові дії визначатимуться страйковим комітетом за погодженням з трудовим колективом.  На сьогоднішній день «Черкасиобленерго» заборгувало працівникам понад 99 мільйонів гривень, окрім того, на сьогодні не зареєстровані податкові накладні на понад 90 мільйонів гривень через конфлікт довкола керівника підприємства.

Відповідні рішення було прийнято структурними підрозділами підприємства, повідомляє сайт енергопостачальної компанії. Зокрема на власних зборах за таке рішення виступили працівники районних електромереж, зокрема Городищенською, · Звенигородською, Золотоніською,  Катеринопільською,  Корсунь-Шевченківською, Монастирищенською, · Тальнівською, Христинівською, Чорнобаївською та Шполянською.

У той же час відокремлений підрозділ Черкаський міський РЕМ перебуває в стані страйку з 26 квітня.

Причиною таких протестних дій працівники “Черкасиобленерго” називають чотиримісячну заборгованість із заробітної плати, а головні вимоги страйкарів – це її погашення в повному обсязі, своєчасна виплата зарплатні в подальшому, а також створення нормальних умов праці та надання можливості виконувати свої функціональні обов’язки.

Також підприємство інформує, що усі роботи, в тому числі і невідкладні будуть виконуватися за погодженням із страйковим комітетом відповідного структурного підрозділу. На період страйку всі можливі дії енергетиків будуть спрямовані лише для запобігання виникнення небезпечних ситуацій та недопущення ураження електричним струмом населення.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.