Енергетиків преміювали за ліквідацію наслідків снігопаду на Водохреща

Новини Черкаської області

Відповідний наказ було підписано головою правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олегом Самчуком. На преміювання спрямовано понад 245 тисяч гривень. Вже з 1 лютого працівники отримуватимуть зароблене за листопад 2017 року. Про це інформує прес-служба ПАТ “Черкасиобленерго”.

Одноразовим заохоченням за виконання особливо важливої роботи відзначені спеціалісти 21-го підрозділу. Кошти вони отримали вже 30 січня. На ці потреби спрямували 245,6 тис грн. 

Виплати здійснено відповідно до  п.п. 1.1., 1.2., 2.5. та 2.6. Положення про порядок встановлення та відміни надбавок за виконання особливо важливої роботи на строк її виконання та одноразових заохочень за виконання особливо важливої роботи працівникам ПАТ «Черкасиобленерго», яким роботи, пов’язані з ліквідацією наслідків негоди на Черкащині 18-19 січня поточного року, визнано особливо важливими.

Розмір заохочення кожному працівнику визначений наказом директора відокремленого структурного підрозділу.

– Вдячний не лише як керівник, а по-людськи кожному працівнику, який не зважаючи на ситуацію на підприємстві та складні умови виконання аварійних робіт, виконав свою роботу на високому професійному рівні, – зауважує голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук. – Це вкотре говорить про надійність, високі моральні якості та кваліфікацію наших кадрів і вкотре нагадує: їх не можна втратити, бо неминучими в області стануть комунальні колапси та інші надзвичайні ситуації. Гордий за свій колектив, бо він довів, що на нього можна покластися у складій ситуації.

Крім того, 1 лютого у компанії виплатять не менше половини заробленого енергетиками у листопаді з акумульованих на рахунку підприємства коштів.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.