Електроний облік відвідування школи учнями запровадили в 9-й гімназії

Освіта Черкаси
О котрій дитина прийшла до школи та які оцінки отримала під час уроків – такий облік через електронну систему «Smarsy» віднині вестимуть у черкаській гімназії №9. Там напередодні перерізали символічну стрічку, яка дала старт роботі цього нововведення. Загалом цього року така новація запрацює в трьох навчальних закладах Черкас. На черзі – 28-а школа.
 img_4737
В Україні їх – вже близько 112. Зініціювала встановлення системи громадська організація «Безпека та інновації навчальним закладам». Ці пропускні системи вже працюють у Києві, Вінниці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Тернополі та Кам’янець-Подільському (Хмельницька область).
Як розповіла директор гімназії №9 Ірина Топчій, батьки учнів переглядатимуть на сайті інформацію про час, коли їхня дитина з’явилася в школі чи пішла звідти. Все що для цього буде потрібно – персональний логін та пароль. Більше з тим – їм приходитиме на телефон повідомлення з такими ж відомостями. Ця система, разом із тим, полегшить і роботу адміністрації.
– Для нас дуже важливо те, що вже хвилин за 5 після початку навчального дня, ми матимемо повну інформацію про присутніх і відсутніх у гімназії дітей, – каже вона. – Досі ж чергові обходили всі класи, а в нас їх – 46. Це ж саме стосується й виходу дітей зі стін закладу.
Учні та працівники школи володіють персоніфікованими пластиковими картками. Власне, з їх допомогою і відбувається ідентифікація осіб, які входять в будівлю школи та виходять з неї.
За словами секретаря міської ради Олександра Радуцького, він вийде з ініціативою запровадити таку систему в більшості черкаських шкіл. Такі амбітні плани втілюватимуть у разі підтримки депутатським корпусом уже в наступному році.
– Безпека – це найперше, що ми маємо робити для наших дітей. Ця система ж дозволить нам, батькам, бути спокійними чи то вдома, чи то на роботі, й знати, що зараз наша дитина перебуває в стінах школи, а не деінде, – сказав Олександр Романович. – Думаю, що для нашого бюджету сума, яка буде необхідна для впровадження, цілком посильна.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.