Екологічна катастрофа на малих річках Черкащини – шанс на недопущення

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Питання щодо відсутності в області жодної Програми щодо збереження річок Черкащини, особисто мною піднімаються вже не менше п’яти років. Кожну нагоду щодо поліпшення екологічного стану річок, розцінюю, як шанс зберегти її на географічній мапі України.

Читайте також:  Очистити сумління мають особи, що звикли відмивати мільйони

12279630_1030737586977806_2078123050_o

Про це інформує активістка Lyudmila Tkachenko в своєму дописі у фейсбук:

“Багато розуму не потрібно, щоб назватися псевдо-журналістом чи громадським діячом. В основному, “за спиною” в таких людей відсутні будь-які вчинки, а відчуття наживи керує їхнім життям. Таких людей помітно неозброєним оком, велика кількість таких “талантів”, на жаль, є і в нашому обласному центрі.

12278225_1030737670311131_1810247596_n
Матеріали “з думкою” приємно читати, “як ковток повітря”, як от наприклад, у Тетяна Балякіна, Татьяна Дончева, Ігор Чекаленко, та багатьох інших. Ті ж, що замовляють “за гроші”, без змісту та сенсу вже давно не читаю, й таких псевдо-фахівців з оточення виключаю.
Шановні, наш край конче потребує програми по збереженню малих та середніх річок, в іншому разі, декілька водних артерій абсолютно реально можуть зникнути з географічної мапи вже в цьому році.

Підтримую кожну людину, яка ініціюватиме вирішення екологічних питань, будь то депутат Верховної ради Владислав Голуб, чи громадський активіст Віктор Коваленко, чи активна журналістка Anna Romanenko, можете розраховувати на мене, як на Вашого союзника. Екологічні теми, на перший погляд, не такі важливі, як економічні, проте, як показує життя, це лише на перший.

11001869_785129961568686_1425276121802859250_nВладиславе, прийміть вдячність від імені всіх черкащан, за те, що Вам вдалося відсунути корупційно-бюрократичну складову, та все ж домогтися того, що сьогодні проходить чистка русел річок Золотоношка та Суха Згар в Золотоніському районі, не дивлячись на критику політичних опонентів та заздрісників.

Ініціативу щодо розчистки русел підтримую, не залежно від того, хто підніматиме ці питання, адже з власного досвіду знаю, як складно достукатися до владних кабінетів з екологічними проблемами.
Прикро, що деякі псевдо-журналісти роздмухують питання порушень в проведенні тендерної процедури, якщо вони й були це з’ясують спеціальні контролюючі органи. Мені, як природолюбу зі стажем, прикро, що екологічні, святі для мене питання, дехто намагається за політизувати і спрацювати на користь ділків, які б дуже хотіли і цей раз «освоїти» кошти, як це було 2012 року. Організація «Екосвіт», яку представляю, не дозволить це зробити.
В наших найближчих планах, повторний виїзд до Золотоніського району з метою проведення громадської експертизи щодо того, як проходить процес щодо чистки русел річок Золотоношка та Суха Згар. Наразі, формується робоча група, тому запрошую всіх небайдужих долучитися.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.