загрузка...

Очільник департаменту архітектури Артур Савін затриманий при отриманні хабаря (фото)

Кримінал Черкаси

Працівники Служби безпеки України у четвер 16.11.2017 проведели спецоперацію внаслідок якої було затримано директора Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артура Савіна та посередника безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди в сумі 105 тисяч гривень від фізичної особи-підприємця.

Також у четвер 16 листопада у приміщенні Черкаської міської ради  працівники Служби безпеки України обшукали кабінет директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна у приміщенні Черкаської міської ради.

Обшуки проведено і в помешканці посадовця.

За попередньою інформацією наданою джерелом в правоохороних органах в коментарі кореспондентові сайту Вікка сума хабаря сягала 500 тисяч гривень. Тож посадовець погорів на отриманні частини коштів. Разом з ним затримали і його водія.

Так, вказаний посадовець, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого незаконного збагачення, вимагав та одержав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 105 тис грн, за сприяння в укладанні договорів про виконання проектно-вишукувальних робіт між Департаментом архітектури та містобудування цієї міської ради та фізичною особою-підприємцем, а також за підписання актів виконаних робіт за цими договорами.

На цей час, хабарника та посередника затримано, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться ряд обшуків та інші першочергові слідчі (розшукові) дії.

Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

За матеріалами прес-служби Генеральної прокуратури України

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.