Директора департаменту мерії Черкас підозрюють в розтраті 2,5 мільйонів гривень

Кримінал Черкаси

Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням директора одного з підрозділів Черкаської міської ради, місцевого приватного підприємця та керівника відділу однієї із експертних установ міста у вчиненні кримінальних правопорушень, що призвели до завищення вартості робіт на 2,5 мільйони гривень.

Відповідну інформацію повідомив прокурор області Сергій Овчаренко:

Підозрюваним особам інкримінують порушення передбачених ч. ч. 3 4, 5 ст. 191, ч. 3 ст. 365-2 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, зловживання своїми повноваженнями особою, яка не є державним службовцем, посадовою особою місцевого само¬врядування, але здійснює професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, у тому числі послуг експерта, з метою отримання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, якщо це завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам).

Установлено, що директор підрозділу Черкаської міської ради за попередньою змовою із приватним підприємцем, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратили кошти бюджету м. Черкаси на загальну суму понад 2,5 млн. грн. шляхом завищення вартості виконаних робіт під час капітального ремонту вулиць у м. Черкаси

У свою чергу керівник відділу однієї із експертних установ м. Черкаси підготувала та видала неправдивий висновок про відповідність вартості проведених робіт.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.