Директора Черкаської гімназії № 9 відзначив Президент України

Освіта Черкаси

Директору Черкаської гімназії № 9 Ірині Топчій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Президент України Петро Порошенко своїм Указом відзначив директора гімназії Ірину Топчій державною нагородою України з нагоди Дня працівників освіти.

Відповідно до Указу Ірині Топчій присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Довіідка: Ірина Топчій досвідчений та успішний освітянський менеджер з досвідом роботи понад 20 років. Очолює одну з найкращих шкіл міста – гімназію №9.

За освітою – викладач російської мови та літератури, закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка. Має офіційні відзнаки і нагороди: Відмінник освіти України, грамоти Міністерства освіти і науки України, нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Є членом асоціації керівників шкіл м. Черкаси, членом обкому профспілки працівників освіти і науки Черкаської області.

Брала участь у роботі Міжнародних семінарів та міжнародних проектів: Фонду “Відродження”, “Крок за кроком”, Програмі Розвитку ООН “Освітня політика та освіта “рівний рівному”. Ірина Топчій є тренером з інтерактивних методик навчання, лауреатом Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України”, внесена до книги “Відмічені Батьківщиною”, нагороджена за перемогу в конкурсі якості в сфері “надання послуг”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.