Директор департаменту міської ради блокує виплати сиротам, хоча кошти перераховано

Новини Черкаси

У пятницю, 19 жовтня, з міського бюджету на рахунки департаменту соціальної політики перераховано кошти на придбання житла для дітей-сиріт у сумі 1007 100 грн. державної субвенції. Відповідну інформацію повідомила очільниця департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган у власному фейсбуці. 

“Доречі,так і не дочекалися заявки від керівника департаменту на фінансування. Попри все сподіваюсь таки на наявність здорового глузду і бажання у пана Гудзенко використати унікальну можливість та витратити кошти державного бюджету. Сироти чекають!!!” – зазначила Наталія  Джуган.

Для довідки. Олег Гудзенко був призначений на посаду директора департаменту соціальної політики розпорядженням міського голови Черкас у жовтні 2017 року шляхом переведення з посади радника міського голови.  Зауважимо, керівник департаменту є представником ВО “Свобода”. Куратором соціальної політики в місті є член партії “Свобода” Юрій Ботнар, якого було призначено заступником міського голови міста.

Також пані Джуган повідомила про проект рішення міської ради щодо змін до бюджету:

“На виконання доручення міськради підготовлено проект рішення міської ради про уточнення міського бюджету. Можна ознайомитись на офіційному сайті. Не підписаний проект лише одним керівником департаменту. Здогадатись не складно, яким! керівником департаменту соцполітики. Слухавку навіть не піднімає попри обіцянки! Однак всім членам виконкому надіслано електронкою проект.”

Подібна ситуація склалася і з виплатами родинам учасників АТО на придбання житла в сумі понад  2.3 мільйони гривень та соціальними пенсіями за відсутності стажу в сумі 302 тисячі гривень.

Всі ці кошти ще минулого тижня перераховано на рахунки департаменту.

Станом на 22.10.2018 за даними сайту spending.gov.ua зазначені платежі від департаменту соціальної політики в базі даних не розміщено.

В той же час про неможливiсть проведення платежiв ще 10 жовтня заявляв особисто Олег Гудзенко в соціальній мережі:

 

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.