Директор “Черкаситеплокомуненерго”: про гідравлічні випробування тепломережі міста

Новини Черкаси

Про гідравлічні випробування тепломережі міста, про ситуацію з гарячим водопостачанням та про встановлення лічильників тепла розповів під час прямого ефіру ТРК “Експо ТВ” директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Микола Кушнір. 

Микола Кушнір

“Гідравлічні випробування тепломереж – один із основних заходів по підвищенню надійності теплопостачання в опалювальний період. Вони проводяться згідно правил експлуатації теплових мереж. Для випробування використовується пробний тиск, який повинен бути не менше 16 кілограм на сантиметр квадратний, магістральні трубопроводи – 20 кг. см. квадратний. Під час таких гідравлічних випробувань слабкі місця на трубопроводах зі значною корозією прориваються і таким чином відшукуються найбільш небезпечні ділянки теплових мереж. Після випробувань пошкоджені місця замінюються на нові трубопроводи і таким чином якісно провівши гідравлічні випробування можна говорити про надійне проходження опалювального сезону.”, – повідомив директор комунального підприємства.

Також, очільник КП “Черкаситеплокомуненерго” повідомив коли очікувати їхнім абонентам на завершення випробувань та ремонтних робіт.

“На сьогоднішній день можна сказати, що проходить пік гідравлічних випробувань та вже протягом 2 тижнів плануємо закінчити всі роботи. Зараз, ми маємо 142 пошкодження теплових мереж з яких – 100 вже ліквідовано. У місті Черкаси КП “Черкаситеплокомуненерго” має з централізованим гарячим водопостачанням – 768 будинків, з них – 619 будинків із гарячим водопостачанням, 149 будинків – без гарячої водопостачання, це там де на сьогоднішній день проводяться гідравлічні випробування та пошкодженні теплові мережі.”, – розповідає Микола Кушнір.

Більше пропонуємо переглянути у повторі прямого ефіру програми “Експозиція”:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.