Два учасники АТО з Черкаського району отримали компенсацію на придбання житла

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Валерій Чепурний із Свидівка та Євген Бублик із села Ірдинь, які набули інвалідність під час виконання бойових завдань в зоні АТО, отримали грошову компенсацію на придбання житла від держави. Про це у ході засідання Центру допомоги учасникам АТО   Черкаського району повідомила заступник начальника управління праці та соцзахисту населення Людмила Лядецька.

98401d211546397e2b8c04cfd4ec5a4d_L

– Кошти на спеціальні рахунки були їм перераховані оперативно після прийняття відповідного рішення комісією, – пояснює посадовиця. – Розмір компенсації вираховувався за формулою, зазначеною у п.2 0 Порядку до Постанови 719. Він залежить від кількості осіб, регіону та потреб в збільшенні житлової площі. Наразі хлопці надають договори на придбання житла, які вивчає юрист, оскільки ці кошти можуть бути витрачені виключно на купівлю житла.

Нагадаємо, постановою №719 від 19.10.2016 р. уряд затвердив механізм грошової компенсації для придбання житла сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідам з числа учасників АТО. Для цього вони повинні стояти на квартирному обліку (для поліпшення умов). Їм надана можливість самостійно вибирати найбільш прийнятне житло й купувати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої урядом.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 25 січня 2017 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.