Два села на Золотоніщині відзначили свої іменини

Новини Черкаської області

На минулому тижні свої дні народження відсвяткували два села на Золотоніщині – Подільське та Вільхи.

Подільському виповнилося 265 років з дня заснування. Щоб привітати жителів зі святом зібралися односільчани, мешканці сусідніх сіл, заступник голови Золотоніської районної ради Тетяна Гончеренко, помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна, голова села Антипівка Микола Торгонський, голова с. Нова Дмитрівка Михайло Назаренко та інші сільські голови, творчі колективи.

Солодощами, короваєм, пісенними дарунками вітали гості жителів Подільського. У селі нині зареєстровано близько 750 жителів, по факту проживають орієнтовно 450 осіб. У цьому році у Подільському одружились чотири молоді пари, народилося 10 малят, у селі проживають семеро багатодітних сімей – їх з нагоди Дня села також привітали подарунками. Вітали і ювілярів, подружжя, які відзначили срібне та золоте весілля. Своє золоте весілля спільно з гостями відзначили Микола та Світлана Жолоби. Подружжя має дві дочки, троє онуків та двоє правнуків, під оплески гостей молоді знову стали на весільний рушник. Не залишились без уваги і вчителі, фельдшер, працівник відділу зв’язку, трактористи села.

Помічник народного депутата Владислава Голуба передала для вихованців Подільського навчально-виховного комплексу килимове покриття для ігрової кімнати.

«Від імені Владислава Голуба дозвольте привітати усіх зі святом. У наші українські села завжди хочеться повертатися, бо саме тут виросли наші батьки, діти, минули найкращі роки дитинства. Щиро бажаю щоб кожне українське село розвивалось, наповнювалось новим змістом, новими людьми і гідними умовами життя і праці на благо нашої країни»,- звернулась до гостей помічник депутата.

Урочистості промайнули і в Вільхах. Село – центр сільської ради з населенням близько 800 осіб та понад 400 господарств. Селяни пишаються Вільхами, їх родючою землею і природою, трударями і фахівцями, дітьми і ювілярами.

На прохання працівників фельдшерського пункту Вільхів від імені Владислава Голуба помічник депутата Оксана Гіщіна передала для фельдшерів дві медичні сумки з медикаментами та інші медичні приладдя.

Розповісти друзям
 • 25
  Поширили:

2 коментарів до “Два села на Золотоніщині відзначили свої іменини

 1. 0

  0

  Я не знав ,що ходив до школи 265 років тому. Селу Моцоківка може бути скільки років. а радгоспу Подільський (Моцоківку переіменували коли створили птахофабрику радгосп Подільський ) на початку 70-х років минулого століття. Чому ви так ненавидите історію свого рідного краю,земляки?

  1. 0

   0

   В школи треба не ходить, а вчитись! Перша згадка про село 1753 рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.