”Думка про проведення фестивалю Народний герой була командна”,- О. Тимошенко

Новини Черкаси

Сьогодні під час сесії Черкаської міської ради прийшли волонтери, співорганізатори фестивалю Народний герой, щоб пояснити ситуацію, яка склалася. Зокрема вони стверджують, що організація фестивалю проводилась спільними зусиллями, і в ній не було якогось одного автора, а були лише спільні дії задля гідного вшанування героїв. Вони прийшли, аби всі побачили тих волонтерів і активістів, які насправді брали участь в організації фесту.

“Ми тут не для того, щоб оправдуватися, ми представники волонтерських організацій, думка про проведення Фесту яких була командна. По закінченню ми зрозуміли що, у кожного були цілі різні. У нас в оргкомітеті є один принцип – “ми”, в ньому зараз немає одної людини – “я і моє”,- розповів співорганізатор фестивалю Олекандр Тимошенко.

Нагадаємо,  під час сесії 20 березня волонтеика Ірина Хорошаєва заявила, що в неї фактично вкрали ідею проведення фесту і виключили її зі складу комітету.

”В даному випадку є ваш внутрішній конфлікт. Ми не приймаємо такі рішення, це питання громадянського суспільства, тому вам особисто треба в цьому розібратися”,- зауважив депутат Павло Карась.
Натомість волонтери зазначили, що вони прийшли, щоб всі побачили, хто насправді бере участь в організації фесту, що вони також і в минулому і році його проводили і не думали, що ці люди не мають ніякого відношення до нього.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.