Дорожники взялися за бульвар Шевченка

Новини Черкаси
На початку листопада на центральній вулиці Черкас – бульварі Шевченка – стартував довгоочікуваний ремонт дорожнього покриття. Про такі наміри раніше неодноразово заявляв міський голова Анатолій Бондаренко. Ця вулиця чекала на капітальний ремонту більше десяти років.
4_57
Роботи з асфальтування проводитимуться в кілька етапів. Розпочали роботу з відрізку від вулиці Лазарєва до Небесної сотні, інформує офіційний портал міської ради.

Зараз дорожники працюють по правій стороні бульвару (у бік площі 700-річчя). Перш за все там почали знімати верхній шар старого покриття. За сприятливої погоди ремонтники візьмуться за облаштування вирівнювального шару асфальту на проїжджій частині. Після чого вкладатимуть остаточний, верхній шар. Більше з тим – у проекті передбачили й заміну аварійних тролейбусних опор (близько 50).
– Упродовж року ми неодноразово заявляли про наміри реконструкції бульвару Шевченка. Розроблена проектно-кошторисна документація, яка виконання ремонту фактично «розбила» на декілька черг, оскільки кожен відрізок потребує достатньо масштабного обсягу, – розповів директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін. – Затримка з початком ремонту на бульварі викликана тим, що ми були змушені тричі оголошувати торги. Усе через те, що учасники подавали документи з деякими помилками, неточностями, відтак, ми не могли визначити переможця.
Водночас, на кількох кварталах алеї продовжать укладати тротуарну плитку. Далі, як розповів Артур Олександрович, перейдуть до другої черги реконструкції бульвару – на відрізку від вулиці Небесної сотні до Героїв Сталінграду. Нині вже визначений у результаті проведеного тендеру виконавець і на цю ділянку дороги. Утім, чи розпочне він виконувати взяті на себе зобов’язання цього року, залежить від погодних умов.
Розповісти друзям

1 коментар до “Дорожники взялися за бульвар Шевченка

  1. 0

    0

    Поки стояла золота погода – робота не велася, тільки задощило – почали робити! Може слід було почекати до весни?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.