Документи на реєстрацію списку кандидатів до міської ради подала у понеділок Солідарність

Новини Черкаси

В понеділок 28 вересня до Черкаської міської виборчої комісії було подано документи 43 кандидатів в депутати Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», з яких 42 мажоритарники та один списочник. Серед них номер перший та кандидат на посаду міського голови Черкас — секретар міськради Олександр Радуцький.

044

Опісля перевірки наявності всіх документів заступник голови Черкаської міської виборчої комісії Микола Бунякін видав довідку, яка засвідчує, що реєстрація успішно пройдена, пакет документів повний і відповідає закону про місцеві вибори.

— Зараз робоча група займається перевіркою документів. На 18.00 у нас буде засідання комісії, і якщо виборча група встигне перевірити, то ми будемо розглядати питання щодо реєстрації кандидата на посаду міського голови від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та виборчого списку, — пояснив Микола Бунякін.

036-710x434

Олександр Романович подякував усім кандидатам, які підтримали його кандидатуру на посаду міського голови та пообіцяв виправдати їхню довіру:

 “— У першу чергу хочу подякувати керівництву партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність», своїм колегам, однопартійцям, які висловили мені таку довіру — представляти їх в цих політичних перегонах на посаду міського голови. У нас є своя стратегія, яка спрямована в першу чергу на безпеку і комфорт черкасців, щоб нарешті вони відчули, що влада і народ — разом. Ми прийшли, щоб захищати інтереси наших містян.” – наголосив Олександр Романович.

Свою підтримку кандидату на посаду міського голови висловили і кандидати у депутати до міською ради від БПП.

 “— Сьогодні відбувся черговий етап у підготовці до передвиборчих перегонів, — сказала член команди міської партії БПП «Солідарність» Тетяна Чубіна. — У черговий раз представники Блоку Петра Порошенка показали командний дух. Ми всі разом прийшли подати документи, підтримати Олександра Романовича і показати прозорість всіх наших дій.”

Окрім того ця командна гра має стати як запорукою чесних виборчих перегонів, так і результатом того, що до влади має прийти сильна, дієва команда, яка має взяти на себе відповідальність за всі зміни в місті .

За матеріалом видання Вичерпно

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.