Добровольців Черкащини відзначили нагородами та подарунками

Новини Черкаси

Сьогодні вперше в історії Черкащина як і вся Україна відзначає День українського добровольця. Урочистості з нагоди свята відбулись у Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького, який за словами військового комісара області Євгена Курбета вже став символом національно- патріотичного виховання.

Так, ювілейною відзнакою ”Холодний Яр” нагороджено 30 добровольців Черкащини, серед яких добровольці 24-го батальйону територіальної оборони ”Айдар”, добровольці добровольчого українського корпусу ”Правий сектор” та інші добровольці і волонтери, громадяни, які швидко і віддано відгукнулися на захист держави у період буремних подій 2014 року.

Добровольців також нагородили нагрудним знаком ”За мужність і героїзм”, подяками.

“Доброволець – це людина, яка за покликом серця, залишивши усі свої справи, вирішила боронити державу. За цей час понад 8 тис. військовозобов’язаних стали на захист територіальної цілісності, більша частина з них – це добровольці. На той час законодавство не передбачало можливості усім громадянам йти до лав добровольців, ми змушені були відмовляти багатьом. Але сьогодні, завдяки змінам у законодавстві, є можливість виконувати військові завдання добровольцям віком до 60 років”,– розповів під час урочистостей обласний військовий комісар Євген Курбет.

Подякували за гідне відзначення свята і добровольці Олексій Семенюк та Микола Нестеренко і зауважили, що гідно несуть прапор перемоги та запросили усіх, хто на сьогодні має бажання і дух, долучитися і впевнено йти до перемоги.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.