До суду скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка, який організував діяльність трьох гральних закладів

Новини Черкаси

Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного раніше не судимого жителя м. Черкаси у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Установлено, що чоловік, достовірно знаючи про дію Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», з метою отримання неконтрольованого Державою прибутку від незаконного зайняття гральним бізнесом, організував діяльність мережі закладів, пов’язаних з організацією та проведенням азартних ігор в 3 приміщеннях, розташованих в середмісті Черкас.

Про це повідомляють у Прес-службі  прокуратури Черкаської області

За адресами розташування гральних закладів проведено документування незаконної діяльності та обшуки, у ході яких виявлено та вилучено обладнання для проведення азартних ігор, документацію та грошові кошти.

За вчинення інкримінованого злочину чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу від 10 (десяти) до 40 (сорока) тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прокуратурою області спільно з іншими правоохоронними органами і у подальшому вживатимуться заходи, спрямовані на виявлення та документування незаконної діяльності, пов’язаної з організацією та проведенням азартних ігор на території Черкаської області.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.