До побиття поліцейського в Києві може бути причетний черкаський активіст

Одним з нападників на співробітників поліції під час колотнечі що виникла між  активістами і правоохоронцями на мітингу у центрі Києва 17  жовтня виявивсяо один з активістів черкаського “Національного корпусу” Микола Нестеренко.  Про це інформує видання “Обозреватель” з посиланням на власні джерела.

За інформацією джерел “Обозревателя“, Нестеренко, також відомий на прізвисько “Коваль”, неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронних органів за вчинення ряду правопорушень і через зв’язки з сепаратистськими організаціями.

Зокрема, Нестеренко за вказівкою ініціатора створення псевдодержавності освіти “Рівненської республіки” Юрія Клейноса (затриманий правоохоронцями в 2016 році), брав участь у перекритті залізничної колії повідомлення “Черкаси – ст. Ім. Т. Шевченка”.

Відомо, що чоловік у 2014 році брав участь у бойових діях у зоні АТО в складі добровольчого батальйону “Айдар”.

За свідченням бійців добробата, служба Нестеренка була нетривалою, оскільки він самовільно залишив місце проходження служби, тобто дезертирував до Черкас, де постійно змінював адресу проживання, побоюючись переслідувань.

Крім того відомо, що Нестеренко балотується на посаду голови Степанковської ОТГ (Черкаський район), вибори в яку відбудуться 29 жовтня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.