До лав фракції “Партії вільних демократів” долучиться Василь Соломаха

Новини Черкаси

У суботу, 23 вересня, міська ТВК розглянула заяву депутата Черкаської міської ради Сергія Одарича про складання повноважень і ухвалила рішення зареєструвати наступним по списку від Партії вільних демократів Василя Соломаху. Відповідне рішення ухвалили 10 з 11 членів ТВК, присутніх на засіданні. Відповідно Василь Соломаха удруге стане депутатом міської ради.

Відтак депутатська фракція Партії вільних демократів поповниться ще одним депутатом вже на найближчий сесії міської ради. Про це інформують на сайті партії.

Члени ТВК проголосували за заяву зареєстрованого кандидата Соломахи і тепер він фактично вже є депутатом. Перед найближчим засіданням Черкаської міськради голова ТВК Матюша зачитає офіційну постанову та вручить Василю його законний депутатський мандат. Загалом депутатська робота для Василя Соломахи не нова. Він вже обирався депутатом у декількох минулих скликаннях. Знаю його як принципову і фахову людину, що розуміє, яким чином можна допомогати у розвитку нашого міста Черкаси”, – повідомив у фейсбуці секретар міської ради Олександр Радуцький, що був присутнім на засідданні ТВК за дорученням депутатського корпусу.

Довідка:  Василь Соломаха, будівельник, директор підприємств «Сідвін», «Мехрембуд», із 2006 по 2010 роки був депутатом Черкаської міської ради. 59 років.

Освіта – середня, спеціальна. Одружений. Позапартійний.

Працював у тресті «Черкасирембуд» (який потім трансформувався в «Мехрембуд») на різних посадах. Пройшов шлях від майстра до головного інженера, нині директор підприємства. «Наш трест побудував каналізацію й водопровід від площі 700-річчя до нинішньої Соборної, проклав комунікації майже по всіх вулицях міста, а також збудував відомий містянам кінопалац „Салют”.

Депутат міської ради з 2006 по 2010 роки. Кілька років був головою комісії міської ради з питань ЖКГ та радником міського голови. Тож знає, як можна навести лад у цій галузі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.