До кінця року в Черкасах планують відкрити нове виробництво

Новини Черкаси Новини Черкаської області
KTD Group планує запустити завод холодильників в Черкасах до кінця 2018 року. Компанія буде випускати енергозберігаючі холодильники класу «А ++» і «А +++». З планами довести виробництво продукції до 300 тисяч одиниць. Інвестиції в будівництво і запуск заводу становили більш ніж $30 млн. Про це інформує видання mind.ua.
Нагадаємо, що намір відкрити завод в Черкасах було зафіксовано на початку 2017 році в меморандумі, що його підписав президент KTD Group Олександр Громико та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Тоді було наголошено, що вже у квітні 2017 року  в Черкасах запрацює завод на 500 робочих місць від компанії “Сатурн”, який вироблятиме холодильники та микрохвильові печі.

Втім строк відкриття заводу станом на 21 серпня 2018 року так і не відомий.

Нагадаємо, що раніше KTD Group планувала відкрити завод з виробництва холодильників у Черкаській області в першій половині 2017 року.

Пізніше терміни змістилися на січень-лютий 2018 року. Після чого директор Української асоціації виробників електротехніки Олег Іваненко заявляв, що відкриття нового виробництва знову перенесли – на квітень-травень цього року.

Компанія продовжує роботу з підписання контрактів з європейськими виробниками, які хочуть розмістити замовлення на випуск продукції під своїми торговими марками на заводі в Черкасах.

Раніше Громико відзначав, що українські виробники можуть замінити європейським компаніям китайські заводи, оскільки розміщення в Україні виробництва дозволяє скоротити терміни доставки, уникнути мита завдяки зоні вільної торгівлі з ЄС. Крім цього, вартість робочої сили в Україні майже втричі нижче, ніж в Китаї.

KTD Group працює на ринку побутової техніки 20 років. Є великим постачальником побутової техніки різних торгових марок на європейському ринку, частина продукції виготовляє на фабриках Китаю, Туреччини та Тайвані.

KTD Group в 2009 році відкрила в Каневі завод напівавтоматичних пральних машин Kupava, потім асортимент заводу було розширено за рахунок випуску різної техніки під торговою маркою Saturn.

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.