До якої ціни здорожчав проїзд в автобусах Черкас

Новини Черкаси

Як відомо у місті не було маршруток у період з 11 по 16 листопада 2018 року, які в знак протесту  не виїхали на маршрути . Так перевізники “протестували” проти відмови влади підвищити ціни на проїзд. Нині в Черкасах за квиток сплачують чотири гривні, бізнесмени кажуть – збільшити його вартість необхідно принаймі вдвічі. 

Відповідно до ухваленого на сьогоднішньому засіданні Виконкому рішення, з дати публікаціі інформації в газеті, у Черкасах  ціна квітка у маршрутках зростає на 1  гривню. Тепер пасажирам доведеться платити по 5 гривень.

Зазначимо, напередодні міська рада уклала з перевізниками тимчасові угоди на три місяці.

У них зазначені наступні умови:

– чіткий графік та його дотримання;

– чистота транспорту;

– вічливість кондукторів та водіїв.

Також перевізники будуть здійснювати перевезення за свій рахунок 14 пільгових категорій, зокрема і дітей із родин, що мають статус малобезпечених.  А школярі зможуть придбати безлімітний проїзний квиток за 120 гривень у того перевізника, який їх буде географічно влаштовувати.

Під час обговорення питання заступниця мера Людмила Бордунос наголосила, що владі із перевізниками потрібно узгодити графік руху, аби опублікувати розклад на сайті міськради та безпосередньо у маршрутах.

Як розповіла заступник директора департаменту економіки та розвитку Людмила Гуріненко, підвищення ціни за квиток пов’язане зі зростанням вартості дизельного палива на майже 50 відсотків, з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати та інших складових тарифу.
Розповісти друзям
  • 63
    Поширили:

1 коментар до “До якої ціни здорожчав проїзд в автобусах Черкас

  1. 1

    0

    Можна переглянути графік маршруту 31? В 20.40 останній від Будинку торгівлі до Дахнівки якось не зовсім серйозно. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.