До громадських робіт в Черкасах цьогоріч залучили понад 700 безробітних

Новини Черкаси

Серед установ, які цього року  запрошували до себе на громадські роботи  були: департамент соціальної політики Черкаської міської ради, КП «Дирекція  парків», КП «Центральний стадіон», КП «Комбінат комунальних підприємств», Черкаська обласна організація товариства сліпих (УТОС), ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива», Черкаська благодійна організація людей, що живуть з ВІЛ/СНІД «Від серця до серця», Черкаське обласне відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Загалом з початку поточного року участь у громадських роботах взяли майже 780 черкащан. Зазначені роботи співфінансуються за  рахунок коштів міського бюджету Черкас та Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття в пропорійному відношенні 50/50.

Така можливість передбачена міською програмою зайнятості населення на 2014-2018 роки та відповідними рішеннями виконавчого комітету про організацію громадських робіт, які ухвалюються щороку.

У рамках вищевказаної міської програми черкаських безробітних залучали на громадські роботи з облаштування благоустрою та утримання в належному стані територій, інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документами, супровід та соціальне обслуговування осіб з вадами зору, які перебувають на обліку в організації Українського товариства сліпих, догляд за інвалідами та  особами похилого віку, соціальне обслуговування і адаптація незахищених верств населення.

Як повідомили у департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради, загалом станом на 25 жовтня на  ці потреби з міської казни  було використано більше 544 тисячі гривень.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.