До гарячої сесії міської ради залишилося 47 годин

Новини Черкаси

На 10 серпня призначено чергове пленарне засідання сесії Черкаської міської ради. Враховуючи підвищений політичний градус в місті засідання обіцяє бути гарячим. Про це свідчать і питання, які включено до порядку денного.

Міські обранці вирішуватимуть долю проекту по житловій забудові в прибережній зоні мікрорайону “Митниця” та мають намір розглянути питання про відправлення у відставку чинного складу Виконавчого комітету.

Перша п’ятірка питань порядку денного:

 1. Про розгляд електронної петиції від 12.07.2017 № Че/150-еп проти забудови берегової смуги/набережної річки Дніпро в м. Черкаси
 2.  Про скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень 145, 146 від 25 травня 2017 року та 149, 150, 151 від 26 травня 2017 року
 3.  Про скасування п.п.3.4 п.3 ч.6 додатку 2 до рішення Черкаської міської ради від 13 травня 2016 року № 2-586 «Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації в м. Черкаси на 2016-2020 роки»
 4. Про скасування рішень виконавчого комітету Черкаської міської ради від 28.07.2017 №784 та від 28.07.2017 №785
 5. Про розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради і припинення повноважень першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Варто зазначити, що  проект рішення “про скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 25.05.2017” не знайшов підтримки на сьогоднішньому засіданні Виконкому. Для ухвалення не вистачило 1 голосу.

Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко назвав проект сирим.

На засіданні виконавчого комітету представники цієї політичної сили, перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко, заступник міського голови Геннадій Шевченко та член виконкому Андрій Мушієк не проголосували за включення проекту рішення в порядок денний щодо призупинення будівництва на черкаській набережній. – написав у своєму фейсбуці секретар міської ради Олександр Радуцький. Та рідкреслив – тепер слово за депутатським корпусом на сесії міської ради, яка відбудеться 10 серпня.

Попередній аналіз розкладу сил перед сесією свідчить про певну єдність позицій 4 фракцій міської ради – ВО “Свобода”, Укропу, Солідарністі та Партії вільних демократів. Зокрема участь в підготовці 3 питання порядку денного взяли представники цих політичних сил. До складу цих фракцій входять 24 депутати.

Також протягом останніх днів про це свідчить і медійна активність, публікації в соціальних мережах представників зазначених політичних сил.

Також варто виділити з понад 4 десятків питань розгляд петиції щодо включення до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради Чемериса А. В. У разі ухвалення цього рішення громадський активіст може посісти посаду члена виконавчого комітету на громадських засадах.

Чи оберуть громадського активіста членом Виконкому та чи відправлять його у повному складі у відставку стане відомо вже менше ніж за 2 доби.

Розповісти друзям

2 коментарів до “До гарячої сесії міської ради залишилося 47 годин

 1. 1

  0

  Як дістали вже ці клоуни-крадії… ніяк гроші не поділять. В душі – бунт!

 2. 0

  0

  Цікаво що проти забудови Юра Тренкін, активісти громадськості, місцеві жителі, більшість депутатів ЧМР. А вони все одно вже будують, не дивлячись на те, що ще навість сесії не проведено. При цьому запевняючи містян в тому що все в межах чинного законодавства…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.