До державних свят Черкаси отримали подарунок – стелу з тризубом

Новини Черкаси

Нещодавно у Черкасах у мікрорайоні «Південний» на транспортному кільці встановили дві п’ятитонні конструкції – стели із зображенням гербу України. Учора ввечері – у День Прапору України – черкащанам урочисто презентували патріотичний подарунок представники міської влади.

Відтепер такий патріотичний символ на в’їзді в Черкаси зустрічатиме гостей міста. Його встановили на транспортному кільці вулиць Смілянська та 30 років Перемоги, кошти на виготовлення та встановлення, за словами міської влади, надали підприємства-меценати.

Як зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, місце для встановлення обрали символічне, аби гості міста могли надихнутися патріотизмом козацького міста.

«Ми підшукали саме це місце, бо воно знаходиться на перетині чотирьох доріг», – розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Як повідомляють у Черкаській міській раді, загальна висота патріотичної стели складає 11 метрів, тоді як сам герб сягає 8,2 метрів висотою та 6 метрів шириною. Вага одного із символів України складає 5 тонн. Додамо, у радянські часи на цьому місці був розташований “Орден Перемоги” у формі радянської зірки, втім його демонтували у серпні минулого року.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.