До 20 жовтня виборці Черкас мають змогу перевірити свої персональні дані та за потреби внести зміни

Новини Черкаси

Чи включено мешканців Черкас до державного реєстру виборців можна дізнатися онлайн у відповідному сервісі. Проте здійснити будь-які зміни в своїх даних можна лише при особистому зверненні. Строк подачі заяв – до 20 жовтня.

19.10.15-3

Для того, щоб у цей день в списках були правильні данні і черкащани змогли проголосувати, протягом кількох тижнів люди могли перевірити себе у списках виборців. Сьогодні – останній день коли можна внести зміни, вже завтра розпочнеться друк уточнених списків.

 З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

 Якщо є сумніви — звертайтеся зараз! У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя або набули громадянства України після проведення останніх виборів);
  • громадян, які прибули із-за кордону та знялися з обліку в МЗС;
  • громадян, які повернулися з місць позбавлення волі.

 Також нагадуємо, перевірити свою наявність у Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу “Особистий кабінет виборця”, який створений та функціонує на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua). Він дає можливість кожному громадянину,не виходячи з власної оселі (за умови наявності доступу до глобальної інформаційної системи Інтернет) перевірити своє включення (невключення) до бази даних Реєстру.

Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу та зусиль. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли 18-річного віку.

Правила реєстрації:

Для створення кабінету необхідно зайти на сайт “Державний реєстр виборців”.

Натиснути кнопку “Особистий кабінет виборця”.

Заповнити реєстраційну картку (e-mail, ПІБ, дата народження, пароль).

ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Вказуйте вірні дані (у випадку вказання невірних даних — ваші дані у Реєстрі не будуть ідентифіковані).

Про це інформує Проголовне

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.