Дмитру Кухарчуку вручили підозру за бійку біля бару “Ерік” (фото, відео)

Новини Черкаси

Нещодавно у міському відділку поліції вручили підозру Дмитру Кухарчуку, який очолює черкаський осередок партії “Національний корпус”. Підозра стосується бійки біля бару “Ерік”, яка сталася близько двох місяців тому. Проте, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко назвав це тиском з боку правоохоронних органів та вже розгортає в соціальних мережах власну версію.

Відповідну інформацію про вручення підозри Дмитру Кухарчуку повідомив сам міський голова Черкас на власних сторінках в фейсбуці.

“Щойно герою російсько-української війни Дмитру Кухарчуку в районному відділі поліції вручили підозру. Що ж, залишилося вручити по підозрі іншим учасникам мітингу біля прокуратури – Ботнару, Дісканту, Тренкіну, Шевченку. Ганьба продажному прокурору!” – написав Анатолій Бондаренко.

Проте, прокурор області Сергій Овчаренко повідомив, що підозра стосується бійки біля бару “Ерік” близько двох місяців тому. – пише сайт Дзвін.

Момент бійки існує в “Youtube”. На відео з камер відеоспостереження чітко видно, як учасник російсько-української війни Дмитро Кухарчук разом зі знайомим наносячи численні удари по голові забивають чоловіка.

Розповісти друзям
  • 40
    Поширили:

1 коментар до “Дмитру Кухарчуку вручили підозру за бійку біля бару “Ерік” (фото, відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.