Для відновлення газпопостачання 2 будинків по вулиці Хоменка прокладуть обхідний газопровід

Новини Черкаси

Уже п’ятий день мешканці 270 квартир у будинках на вулиці Хоменка 30 і 32 живуть без газу. Його відключили через витік на газопроводі. Це вимушений крок ПАТ «Черкасигаз».

original-photo

Ліквідація аварії ускладнилася ще й тим, що якраз над цими мережами розташоване підприємство. Щоб знайти вихід, ми провели низку перемовин і нарад. Як результат, вирішили зробити обвід труби й прокласти поруч новий газопровід. Нині в місті Калуш Івано-Франківської області замовлене необхідне для цього обладнання. Очікуємо його доставки до кінця тижня, одразу ж перейдемо до монтажу – поінформував міський голова Анатолій Бондаренко

Аби знайти вихід із цієї ситуації, міська влада провела низку виїзних нарад та позачергове засідання виконавчого комітету. Спершу стояло питання про знесення будівель для доступу до мережі, утім, пізніше від цієї ідеї відмовилися.

Як результат – владці дійшли до висновку зробити обвід газопроводу й облаштувати навколо нову мережу протяжністю 100 метрів. Наразі комунальники проводять земляні роботи, зокрема, копають траншеї. 
– У суботу комунальні служби активно приступили до робіт, замовлене обладнання мають доставити за кілька днів. Одразу ж перейдемо до його монтажу, – розповів заступник міського голови Станіслав Овчаренко. – Думаю, що на кінець тижня нам вдасться відновити газопостачання в цих будинках.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.