Для порушників паркування ДАІ створила спеціальну базу (ФОТО)

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Це новий спосіб боротьби з водіями, які продовжують порушувати правила паркування та залишають свої автомобілі у неналежних для цього місцях. Порушників, які не будуть реагувати на багаторазові попередження, чекають штрафи.

PM906image001

Державтоінспекція Черкащини започаткувала чергове нововведення: кожен автомобільний патруль, який заступає на службу, відтепер матиме спеціально розроблені бланки попередження для водіїв, що порушують правила паркування. Як пояснив старший інспектор з особливих доручень черкаської Державтоінспекції, підполковник міліції Олег Єргаков, деякі водії залишають свої автомобілі прямо на газоні, що категорично забороняється Правилами дорожнього руху. Накласти штраф на водія заочно, тобто за його відсутності у автомобілі, неможливо, тому на лобовому склі його ТЗ патрульні залишають письмове попередження на спеціальному бланку. Другий його екземпляр передається до чергової частини УДАІ, де дані про порушника заносяться до спеціально створеної бази даних. Так фіксується кожне порушення паркування. Якщо автівка потрапляє у поле зору правоохоронців більше трьох разів з аналогічним порушенням, на його власника чекає вже адміністративна відповідальність.

Безымянный

Найбільше порушень правил паркування, в ході спільного рейду правоохоронців та журналістів черкаських телекомпаній, було виявлено біля магазину «Делікат», по бульвару Шевченка та біля ТРЦ «Любава». За словами інспекторів ДАІ, вони не раз зверталися до міської влади, про виділення додаткових місць для паркування біля вказаних закладів, однак чіткої відповіді на свій запит так і не отримали.

Безымянный2

Варто відзначити, що такі заходи започатковані та вперше проводяться саме на Черкащині. Місцеві жителі позитивно оцінюють ініціативу Державтоінспекції, бо багатьох наших земляків вже допекли автомобілі, які не рідко можна побачити на зелених міських газонах.

СЗГ УМВС України

в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.